Wrastające paznokcie Poznań

Jako nieliczni w Polsce, specjalizujemy się w procedurze plastyki wałów paznokciowych – skutecznemu zabiegowi leczącemu wrastające paznokcie

Zdajemy sobie sprawę, ze w zestawieniu z tym bardzo częstym problemem, najcześciej pojawia się hasło – usuwanie wrastających paznokci. Wieloletnie doświadczenie, tysiące skonsultowanych i prowadzonych przypadków pokazuje, ze jest to najgorsze z możliwych rozwiązań. Usuwanie wrastających paznokci, to nie kończąca się bolesna droga, deformacje, niezliczone wizyty u kolejnych chirurgów i dermatologów. Często pacjenci pytaja o skuteczność zabiegu plastyki wałów paznokciowych. Z doświadczenia naszego zespołu, po wielu wykonanych zabiegach, zadowoleniu naszych pacjentów możemy powiedzieć, że jest to skuteczny zabieg, dający trwałe efekty oraz wyleczenie dolegliwości spowodowanych przerostem wałów, bliznami po poprzednich zabiegach i przebytych stanach zapalnych.

Zapewniamy kompleksową terapię wrastającego paznokcia

Należy podkreślić fakt, że nie naruszamy samej płytki paznokciowej, dzięki czemu osiągamy dobre efekty estetyczne. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i leczenie wrastających paznokci wg naszych metod, sprawdzą się nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zapraszamy do naszego gabinetu (Poznań, ul. Wojskowa 15/2).

Skutecznie leczymy wrastające paznokcie w każdym stanie:

– po wcześniejszych nieskutecznych interwencjach chirurgicznych
– z nawracającymi stanami zapalnymi

Przykłady leczenia paznokci z przerostem wałów paznokciowych

fachowo wykonana plastyka wałów to skuteczna metoda, zapewniająca trwały efekt terapeutyczny i estetyczny

W gabinecie stosujemy wszystkie dostępne metody terapii wrastających i wkręcających się paznokci.

Dowiedz się również na czym polega problem wkręcających paznokci.

Jezeli dotąd nie znalazłeś/aś skutecznego rozwiązania problemu z wrastającymi paznokciami – napisz do nas, wyslij zdjęcia lub umow sie na bezpłatną konsultację.

Zapytania można kierować na facebooku: https://www.facebook.com/gabinetsensi lub mailem: biuro@gabinetsensi.com